Okrem sólového hrania spolupracujem s viacerými hudobníkmi v rôznych zoskupeniach.

Bašavel Band

BAŠAVEL BAND – zažite poriadny bašavel so spevákom Matejom Sadloňom, s akordeonistom Radoslavom Jakubekom, s gitaristom a skladateľom Lukášom Mišíkom a s virtuóznym violončelistom Slavomírom Repaským. Bohatý repertoár je zostavený z najznámejších ľudoviek a SK/CZ hitov, obľúbené piesne Karola Duchoňa a F.K.Veselého, country, folk a originálna autorská tvorba.
Kapela aktuálne nahráva debutový album a vystupuje prevažne na privátnych eventoch.

Radoslav Jakubek – akordeón, vokály
Lukáš Mišík – gitara, vokály
Matej Sadloň – spev
Slavomír Repaský – violončelo

Ondro & Rado

S mojím susedom, výborným spevákom a gitarisom Ondrom Holíkom sme vytvorili duo, ktoré vám zahrá slovenské a české pop, folk, country piesne, ale aj zahraničné populárne piesne rôznych hudobných štýlov.

Don’t be cruel

Starejšia Ivetka

Spolu so starejšou Ivetkou prinášame autentickú svadobnú hudbu a tradície na svadby.

Túžite po dokonalej a bezstarostnej svadbe?

Nechajte to na Ivetku, Vaše sny zmení na skutočnosť.

Rozmarýnka

Rozmarýnka je malá dychová hudba, s ktorou hrávam na Morave a v Čechách.

Vox

VOX, vokálna skupina, v preklade HLAS( latinsky) spieva a cappella – renesančné ľúbostné skladby trubadúrov, slovenské ľudové piesne v úprave, spieva pri rôznych príležitostiach. Koncertujú doma i v zahraničí.
Vokálna skupina VOX vznikla v roku 2007, po vzniku prijali ponuky účinkovať vo viacerých projektoch s orchestrom, filharmóniou, v muzikály. V roku 2011 sa začali naplno venovať svojmu vlastnému repertoáru a spievať na koncertoch. Účinkujú v historických častiach miest, ako sú hrady, zámky, synagógy, múzeá, galérie pri kultúrnych a spoločenských podujatiach, na oslavách miest a obcí, vernisážach, vianočných koncertoch. Vo svojej ponuke majú aj melódie z obdobia prvej republiky (F.K.Veselého, G.Dusíka)

Petržalská Melódia

Melódia je seniorský spevácky súbor z Petržalky, kde pôsobím ako akordeonista. Je to výborná partia veselých dôchodcov, ktorí radi spievajú a ide im to výborne. Na jar roku 2023 oslávili 20. výročie založenia.